Your address will show here +12 34 56 78

SEO služby pro váš web

S čím vám mohu pomoci

 

 

Každý den lidé na internetu vyhledávají zboží, služby, informace, značky nebo prodejny. Právě teď někdo vyhledává produkty nebo služby, které nabízíte i vy. Pomohu vám optimalizovat web pro vyhledávače. Zákazník pak najde a navštíví váš web místo konkurence – zvýší se návštěvnost; a spíše nakoupí – zvýší se tržby.

Analýza klíčových slov

Je základním stavebním kamenem nejenom pro SEO, ale pro celý online marketing. Její výstup uplatníte ve tvorbě obsahu, informační architektury webu, link buildingu, PPC či mailingu.

Získáte tedy ucelený seznam frází dle hledanosti a jiných metrik včetně existence či absence jejich vstupních stránek, seznam doporučených nejdůležitějších klíčových slov a stránek, které bude potřeba vytvořit. Dále obdržíte přehled o kombinacích, kategoriích a dalších možnostech, jak lidé hledají vaše výrobky nebo služby.

SEO analýza

SEO analýza je audit, díky kterému zjistím nedostatky na vašem webu z obsahového, technického i odkazového hlediska.

SEO analýza zjistí veškeré chyby bránící robotům vyhledávačů ve správném procházení. Zároveň odhalí slabé stránky webu, které bude potřeba zlepšit a silné stránky, na kterých budeme stavět například obsahovou strategii.

Revize - Návrh informační architektury

Ve správně navržené struktuře webu se žádný návštěvník neztratí. Zároveň najde přesně to co hledá na co nejmenší počet kliknutí.

Cílem je opatřit každou hledanou frázi právě jednou vstupní stránkou. Struktura webu musí být správně a dostatečně propojena interními odkazy a uživatelské cesty by pro zákazníky měly být co nejkratší a nejpřínosnější.

Konzultace

Jednorázová konzultace aktuálního individuálního problému nebo pravidelné SEO konzultace – bude záležet jen na vás, zda se sejdeme osobně, případně zvolíte elektronickou formu.

Link building

Odkazy jsou pro vyhledávače stále jedním z nejdůležitějších hodnotících faktorů. Pomohu vám analyzovat současný stav vašeho odkazové profilu, nastavím strategii získávání odkazů, zredukuji spamové odkazy a pomohu vám budovat kvalitní odkazový profil.

SEO správa

Výsledky v rámci optimalizace nejsou vidět hned, ale s delším časovým odstupem. SEO totiž není jednorázová akce, ale dlouhodobý proces, se kterým dokážete pravidelnou optimalizací zvýšit návštěvnost z vyhledávačů a tím i tržby.

Nabízím dlouhodobou spolupráci, nikoliv jenom jednorázová řešení.

Migrace webových stránek

Přecházíte z HTTP na HTTPS? Plánujete či realizujete redesign nebo jakoukoliv jinou změnu se zásadními zásahy do webu? Ráda vám pomohu se SEO částí.

Mám bohaté zkušenosti s migracemi webu a společně se vyhneme chybám, které mohou nastat.

Konzultace pro neziskové organizace

Jste neziskovka s webovými stránkami a myslíte si, že můžete mít lepší SEO? Pokud si nevíte rady s vaším webem, oslovte mne. V rámci konzultace vám ráda pomohu bez nároku na honorář.

1.

Prvotní konzultace

2.

Analýza klíčových slov

3.

SEO analýza

4.

Tvorba/revize informační architektury, oprava zjištěných chyb

5.

Konzultace

6.

Linkbuilding

Zůstaňme v kontaktu