Your address will show here +12 34 56 78

Jsem SEO konzultantka Tereza Nováková

Těší mě! Už vyhlížím váš web.

 

SEO se věnuji od roku 2014. Mám zkušenosti z reklamní agentury, in-house SEO i jako freelancer konzultant. V současné době působím jako senior SEO specialista ve společnosti Onio s.r.o. a zároveň jako freelancer optimalizuji weby klientům či poskytuji SEO konzultace.


Nejen SEO, ale celý digitální svět včetně nových technologií, jsou mými velkými koníčky.

SEO Konzultant Freelancer

Pomáhám optimalizovat weby a eshopy klientům nejen v Brně nebo Praze, ale prakticky kdekoliv, když nenastane jazyková bariéra – jsem schopna optimalizovat weby v češtině, angličtině a němčině.


SEO se věnuji komplexně, od analýzy klíčových slov, SEO auditu, technické SEO, až po linkbuilding či tvorbu obsahové strategie s přesahem do kódování, UX či webové analytiky.

Senior SEO Specialista v Onio

Ve společnosti Onio spolu se svým SEO týmem optimalizujeme weby jako Pneumatiky.cz, Pneuservisy.cz, Ruční-nářadí.cz a další.

Člen SEO jako Brno

Jsem zakládajícím členem SEO jako Brno, které má za cíl vytvářet a sdružovat SEO komunitu v Brně a okolí prostřednictvím setkání u piva, workshopů nebo přednášek.

Moje koníčky

  • Text Hover

Cestování

Mým velkým koníčkem dalo by se říci až životním stylem je cestování. Nejraději cestuji pouze s malým batůžkem a do zemí, které nejsou tolik turistické. Miluji přírodu, hory, tropy i poznávání místních obyvatel a jejich kultury.


Ze svých cest jsem začala pořizovat videa a neustále se učím videa upravovat a pracovat s nimi. Tvorba videí mě natolik baví, že prakticky neustále něco natáčím. Videa postupně zveřejňuji na svůj youtube kanál.

  • Text Hover

Humanitární pomoc

Zajímám se o neziskový sektor a humanitární oblasti působení v ČR i ve světě. Snažím se pomáhat finančně i nefinančně, kde je potřeba. Toto se snažím skloubit i na svých cestách po světě.


Proto pokud jste z neziskové organizace a potřebujete s něčím pomoci ohledně webu, určitě mne kontaktujte. Ráda vám pomůžu se správou webu nebo poskytnu školení zdarma.

  • Text Hover

Ostatní

Miluji hudbu a festivaly, sbírám vinyly. Na svých cestách se snažím vždy navštívit nějaký místní koncert.


Ráda jezdím na lokální i zahraniční konference, na mém blogu se budu vždy snažit podělit o to, co nového se dozvím. Pravidelně chodím na cestovatelské přednášky nebo festivaly, kde beru inspiraci na své další cesty.

Moje zkušenosti

2015

SEO v agentuře

Sbírám SEO zkušenosti z agenturního prostředí.

2016

Ing. na ESF MU

Masarykova univerzita, obor Podniková ekonomika a management, specializace Marketing.

2016

Onio, s.r.o.

Začínám v Oniu jako in-house SEO specialista.

2017

Freelancer

Začínám optimalizovat weby jako SEO konzultant na volné noze.

Zůstaňme v kontaktu